

Ove godine svoja Totus Tuus obećanja, zbog epidemiološke situacije s korona virusom nismo mogli dati svi zajedno kao i sve ove godine dosada. Zato smo imali male grupe po gradovima; Čakovec, Osijek, Zagreb, Križevci, Split, Mostar i Slovenija.
Nakon slavlja svete mise, obećanici su izgovorili svoja obećanja, a nakon toga uslijedio je blagoslov svećenika. Svaki tutić je obećao da će se truditi rasti na putu svetosti i živjeti svakodnevnu molitvu i čitanje Biblije, redovito se ispovijedati, postiti, nastojati što češće ići na svetu misu te sudjelovati u evangelizaciji koliko mu to staleške dužnosti budu dopuštale. Molimo Božju pomoć i Marijino vodstvo da ustrajemo u svojim odlukama, a vas sve molimo za molitvenu podršku.
Trenutno TT Hrvatska, BiH i Slovenija broje 45 obećanika i 12 kandidata. Ove godine svoja je prva obećanja dalo još četvero novih obećanika. Hvala Mami!
Božji i Marijin blagoslov!
Vaši tutići